Produktų aprašymas:
| Produkto pavadinimas | 358 tvoros anti laipiojimo tvora |
| Paviršiaus apdorojimas | Karštai pamirkyti cinkuota, padengta PVC |
| Spalva | Žalia, pilka, visa spalva gali būti pritaikyta |
| Skydo aukštis | 1.2-4m |
| Vielos skersmuo | 3/3,5/4 mm |
| Akių atidarymas | 76,2x12,7 mm (3 "x0,5") |
| Post tipas [kvadratinis įrašas (shs)] | 60x60x2.0/2,5/3,0 mm, 80x80x2.0/2,5/3,0 mm |
| Post tipas [stačiakampis įrašas (RHS)] | 40x60x2.0/2,5/3,0 mm, 40x80x2.0/2,5/3,0 mm, 60x80x2.0/2,5/3,0 mm |
| Post tipas [„c“ pranešimas] | 60x80x2.0/2,5/3,0 mm |
| PASTABA | Tvora gali būti pritaikyta jūsų reikalaujamam, jei aukščiau pateikta specifikacija jūsų netenkina. |
Kas yra 358 saugos tvora?

358 Saugumo tvora
358 apsaugos tvora, dar žinoma kaip anti - lipimo ar kalėjimo tinklo tvora, yra aukšta - saugumo perimetro barjero sistema. Jo pavadinimas kyla iš konkrečių akių matmenų: 3 colių (76,2 mm) 0,5 colio (12,7 mm), 8 matuoklio (4 mm) viela. Dėl šio ypač mažo tinklo modelio praktiškai neįmanoma sugriebti ar lipti, o jo sunkus - darbo statyba prieštarauja pjovimui ir smūgiui. Tai siūlo išskirtinį stiprumą ir ilgaamžiškumą, užtikrinant tvirtą fizinį ir psichologinį atgrasymą apsaugant kritinę infrastruktūrą, tokią kaip oro uostai, kalėjimai, elektrinės ir kitos aukštos - saugumo vietos, kuriose reikia maksimalios įsibrovimo prevencijos.
358 saugos tvoros pranašumas
Aukščiausias anti - laipiojimo dizainas
Maža tinklo diafragma (76,2 mm x 12,7 mm arba 3 "x 0,5"), o konkretūs suvirinimo taškai daro ypač sunku įsitvirtinti ar sukibti, veiksmingai atgrasant įsibrovėlius nuo lipimo virš jo.


Didelis stiprumas ir atsparumas smūgiui
Sukurtas iš sunkiųjų - matuoklio plieninės vielos ir suvirintas kiekvienoje sankryžoje, skydelyje yra didžiulis struktūrinis vientisumas ir gali atlaikyti reikšmingus bandymus jėga, smūgiui ar vandalizmui.
Puikus matomumas ir atgrasymas
Tinklo dizainas per tvorą suteikia aiškias regėjimo linijas. Tai leidžia natūraliai stebėti apsaugos darbuotojus ar CCTV, veikiančią kaip psichologinę atgrasymą potencialiems nusikaltėliams.


Patobulintas pasyvusis saugumas
Tvirtos jo fizinės savybės suteikia stiprią, atsparią barjerą, kuris apsaugo perimetrą 24/7, nereikalaujant nuolatinės aktyvios žmogaus intervencijos, todėl tai yra labai patikima pirmoji gynybos linija.
Ilgas - terminas patvarumas ir žema priežiūra
Paprastai baigtos patvaria danga, pavyzdžiui, galvanizacija ar miltelių danga, šios tvoros yra labai atsparios korozijai, rūdims ir oro sąlygoms, užtikrinant ilgą gyvenimo trukmę su minimalia priežiūra.


Apibrėžtas perimetras ir prieigos valdymas
Tai sukuria stiprią fizinę ir psichologinę ribą, aiškiai pažymėdama saugią zoną. Integruotas su vartais ir prieigos sistemomis, jis veiksmingai kontroliuoja ir stebi įrašo ir išėjimo taškus.


DUK
1.Q: Ar suvirinimo taškai lengvai nutrūksta?
A: Nesijaudinkite dėl to. Gamybos metu išbandysime tempimo stiprumą.
2.Q: Ar tvoros lengvai rūdys?
A: Prieš dažymą, tvoros turi būti smėlis - susprogdinti ir išvalyti tris kartus: Vandens valymas- Parkerizing- vandens valymas. Milteliai, kuriuos naudojame, yra „DuPont“ arba „Aksu“, kurie yra garsūs tarptautiniai prekės ženklai, siekiant užtikrinti gražų, tvirtą ir lygų plastikinį sluoksnį, paviršius yra atsparūs ultravioletiniams ir korozijoms.
3.Q. Kokia jūsų pavyzdžių politika?
A: Mes galime pateikti imtį, jei turime prekių atsargų, tačiau klientai turi sumokėti kurjerio išlaidas. Ir visos imties išlaidos bus grąžintos po to, kai pateiksite užsakymą.
4.Q: Kaip jūsų po pardavimo?
A: Išsiuntę prekes, mes jas stebėsime realiu laiku ir pateiksime laiku atsiliepimus.
Kai gausite prekių, turėsime specialius darbuotojus, kad galėtume grįžti apsilankymams, jei kyla problemų, mes jums atsakysime per 2 darbo dienas
5.Q: Ar galite kurti ir pateikti klientų prašymą?
A: Taip, mes darysime kaip išsami klientų specifikacija, o profesionalios rekomendacijos bus siūlomos klientams.
Populiarus Žymos: 358 Anti Climb tvoros, Kinija 358 „Anti Clipb“ tvorų gamintojai, tiekėjai, gamykla







