Produktų aprašymas:
| Produkto pavadinimas | 358 apsaugos nuo laipiojimo tvora |
| Paviršiaus apdorojimas | Karštai pamirkyti cinkuota, padengta PVC |
| Spalva | Žalia, pilka, visa spalva gali būti pritaikyta |
| Skydo aukštis | 1.2-4m |
| Vielos skersmuo | 3/3,5/4 mm |
| Akių atidarymas | 76,2x12,7 mm (3 "x0,5") |
| Post tipas [kvadratinis įrašas (shs)] | 60x60x2.0/2,5/3,0 mm, 80x80x2.0/2,5/3,0 mm |
| Post tipas [stačiakampis įrašas (RHS)] | 40x60x2.0/2,5/3,0 mm, 40x80x2.0/2,5/3,0 mm, 60x80x2.0/2,5/3,0 mm |
| Post tipas [„c“ pranešimas] | 60x80x2.0/2,5/3,0 mm |
| PASTABA | Tvora gali būti pritaikyta jūsų reikalaujamam, jei aukščiau pateikta specifikacija jūsų netenkina. |
Produktų taikymas

Maksimalios apsaugos priemonės
Dėl savo anti - lipimo tinklo dizaino ir didžiulės jėgos tampa kalėjimų, karinių bazių ir vyriausybės junginių standartu, užkertant kelią neteisėtam atvykimui ir turinčiam aukštą - rizikos asmenis.
Kritinės infrastruktūros apsauga
Naudojamas oro uostams, elektrinėms ir ryšių centrams saugoti. Maža diafragma neleidžia įrankiams užsikabinti prie tvoros iki kompromisinių kliūčių, apsaugančių esminį turtą.

Aukštas - vertės turto saugojimas
Idealiai tinka užtikrinti logistikos kiemus, sandėlius ir statybines vietas. Projektas leidžia aiškiai matomumą (atgrasyti slėpimą), tuo pačiu užtikrinant tvirtą fizinį barjerą nuo įrangos ir medžiagų vagysčių.
Visuomenės saugumo perimetrai
Dislokuoti aplink mokyklas, komunalines paslaugas ir transporto depus. Tai sukuria saugią ribą, kurią sunku įsiskverbti ar vandalizuoti, padidindama saugumą nesukuriant slegiančios, visiškai tvirtos sienos.
Mūsų 358 apsaugos tvora
Pauleen

Patvarumas
Atsparus susidėvėjimas, ašarojimas ir fizinis stresas, išlaikant struktūrinį vientisumą net ir naudojant ilgą - terminą.

Atsparumas korozijai
Drėgmės, chemikalų ar rūdžių nepaveikimas, todėl jis idealiai tinka drėgnai ar atšiauriai aplinkai.

Lengvas
Lengva gabenti, montuoti ir tvarkyti be sunkiosios įrangos, sumažinant darbo jėgos pastangas.

Kaina - efektyvi
Mažesnės gamybos ir medžiagų išlaidos, palyginti su metalo ar medienos alternatyvomis, siūlančiomis gerą vertę.

Universalus
Tinka įvairiems tikslams: žemės ūkis (augalų palaikymas), statyba (saugos kliūtys), pakuotė, EC.

Maža priežiūra
Reikalauja mažai priežiūros; Sulaikymas dažymas ir degradacija, išliks funkcionalūs su minimalia priežiūra.

DUK
1.Q: Ar suvirinimo taškai yra linkę lūžti?
A: Būkite tikri, tempimo stiprumo bandymai atliekami visame gamybos procese, kad būtų užtikrintas patvarumas.
2.Q: Ar aptvarai yra jautrūs rūdims?
A: Prieš tapybą kiekviena tvora patiria tris - laiptelių paruošimo procesą: vandens valymas, parkerizavimas ir kitas vandens skalavimas. Mes naudojame aukštas - kokybiškas miltelių dangas iš tarptautiniu mastu pripažintų prekės ženklų, tokių kaip „DuPont“ ar „Aksu“, todėl susidaro patraukli, patvari ir vienoda apdaila, siūlanti atsparumą UV ir korozijai.
3.Q: Kokia yra jūsų pavyzdžių politika?
A: Mėginiai gali būti pateikiami atsižvelgiant į prieinamumą. Klientas yra atsakingas už kurjerių mokesčius; Tačiau imties išlaidos bus kompensuojamos patvirtinus oficialų užsakymą.
4.Q: Kaip tvarkyti po - pardavimo palaikymo?
A: Kai produktai bus išsiųsti, mes stebime siuntas realiuoju laiku ir reguliariai atnaujiname. Po pristatymo atsidavęs atstovas stebės pasitenkinimą. Visi iškelti klausimai bus išspręstos per dvi darbo dienas.
5.Q: Ar patenkinate pasirinktinius dizaino užklausas?
A: Absoliučiai. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su klientų specifikacijomis ir taip pat teikiame ekspertų rekomendacijas, kad atitiktume konkrečius reikalavimus.
Populiarus Žymos: 358 „Anti Climb Security Tvora“, Kinija 358 „Anti Climb Security“ tvorų gamintojai, tiekėjai, gamykla







