Produktų aprašymas:
| Produkto pavadinimas | 3D išlenkta tvora |
| Spalva | Juoda, mėlyna, geltona, raudona ir kt |
| Skydo aukštis | 0,6 m-3,0 m (pasiūlyti dydį: 2m/2,4m) |
|
Pavyzdys |
Imtis klientams yra nemokami |
| Skydo ilgis | 2m/2.5m/3m |
| Vielos skersmuo | 3.0/3.85/4.0/4.85/5.0/5.85mm |
| Post tipas (Peach Post) |
50x70 mm, 70x100 mm |
| Post tipas (kvadratinis įrašas) | 50x50x1,5/2,0mm.60x60x1,5/2,0mm.80x80x1,5/2,0 mm |
| Post tipas (apvalus įrašas) | 48 mm 0.d.60mm 0.d |
| Post tipas (stačiakampis įrašas) | 40x60x1.5/2 0 mm, 40x80x1,5/20mm, 60x80x1,5/2,0 mm, 80x100x1,5/2,0 mm |
3D lenkimo tvoros pranašumas

Aukštesnė jėga
Tvirta trikampė struktūra atspindi poveikį ir pjaustymą.

Greitas diegimas
Modulinės plokštės įgalina greitą surinkimą vietoje.

Didelis matomumas
Atviras tinklas palaiko aiškias regėjimo linijas ir estetiką.

Maža priežiūra
Cinkuotos/PVC danga atlaiko atšiaurias oro sąlygas.
Kas yra 3D lenkimo tvora?

3d lenkimo tvora
3D išlenktos vielos tinklo tvoros skydelis yra savotiškas suvirintas plieninis vielos tinklelis. Jis pagamintas iš aukštos kokybės žemos anglies plieno vielos, cinkuoto plieno vielos ir metalinės kolonėlės, sujungtos . 3 D Gupretral, pasižymi didelio stiprumo, gero tvirtumo, gražios išvaizdos, plataus regėjimo lauko, patogaus montavimo ir gero vagysčių efekto savybėmis, užtikrinančiomis tvoros saugumą.


DUK
1.Q: Ar esate prekybos įmonė, ar gamintojas?
A: Mes veikiame ir kaip atsidavęs gamintojas, ir kaip labai specializuotas prekybos subjektas.
2.Q: Kodėl klientai turėtų pasirinkti mus?
A: Sąžiningumas yra esminis mūsų operacijoms. Mes pratęsiame puikų meistriškumą, išskirtinę paslaugą, vertę pagrįstą kainą ir patikimą pristatymą, siekdami abipusiai naudingos partnerystės su pasauliniais klientais.
3.Q: Ar siūlote pavyzdžių? Ar jie nemokami?
A: Taip, nemokami pavyzdžiai yra prieinami paprašius.
4.Q: Koks yra pristatymo laikas?
A: Standartiniai užsakymai siunčiami per 15–25 dienas; Pagal užsakymą pagamintus daiktus gali prireikti papildomo gamybos laiko.
5.Q: Ar priimate trečiųjų šalių patikrinimus?
A: Be abejo. Mes visiškai laukiame nepriklausomų tikrinimo paslaugų.
Populiarus Žymos: 3D išlenkta tvora, Kinijos 3D išlenktų tvorų gamintojai, tiekėjai, gamykla







