Produktų aprašymas:
| Produkto pavadinimas | 3D išlenkta vinilo tvora |
| Spalva | Juoda, mėlyna, geltona, raudona ir kt |
| Skydo aukštis | 0,6 m-3,0 m (pasiūlyti dydį: 2m/2,4m) |
|
Pavyzdys |
Imtis klientams yra nemokami |
| Skydo ilgis | 2m/2.5m/3m |
| Vielos skersmuo | 3.0/3.85/4.0/4.85/5.0/5.85mm |
| Post tipas (Peach Post) |
50x70 mm, 70x100 mm |
| Post tipas (kvadratinis įrašas) | 50x50x1,5/2,0mm.60x60x1,5/2,0mm.80x80x1,5/2,0 mm |
| Post tipas (apvalus įrašas) | 48 mm 0.d.60mm 0.d |
| Post tipas (stačiakampis įrašas) | 40x60x1.5/2 0 mm, 40x80x1,5/20mm, 60x80x1,5/2,0 mm, 80x100x1,5/2,0 mm |


Kas yra 3D tvora?

3D tvora
3D tvoros yra tvirtas perimetro apsaugos barjeras, suprojektuotas kaip laisvas, trijų matmenų struktūra. Paprastai pagamintas iš suvirintų plieninių tinklelių plokščių, suformuotų į į piramides panašias formas ar koncertines ritinius, sukuria didžiulį fizinį ir psichologinį atgrasymą. Dėl sudėtingo, daugialypio dizaino laipiojimas labai apsunkina ir reikalauja daug laiko, žymiai sulėtėjęs įsibrovėlius. Šis aukšto saugumo aptvaras yra plačiai naudojamas siekiant apsaugoti kritinę infrastruktūrą, tokią kaip karinės bazės, oro uostai, kalėjimai, elektrinės ir pramonės vietos, kur būtina maksimalus įsibrovimo vėlavimas ir aptikimo laikas.

3D tvoros pranašumas
Pauleen
Patobulintas saugumas:
Dėl aštrių V formos kampų ir tvirto suvirinto tinklo laipiojimas labai apsunkina, efektyviai atgrasant įsibrovėlius ..
Aukščiausias patvarumas:
Pagaminta iš labai tempimo, cinkuotos plieninės vielos, jis atsparus korozijai, smūgiams, oro sąlygoms ir pjaustymui, kad būtų galima atlikti ilgalaikį našumą.
Puikus matomumas ir šviesa:
Atviro tinklo konstrukcija leidžia aiškias regėjimo linijas (pagerina stebėjimą) ir netrukdomą oro srautą/natūralią šviesą, skirtingai nei kietos tvoros.
Greitas ir lengvas diegimas:
Surenkamos modulinės plokštės ir standartizuotos jungiamosios detalės žymiai sumažina montavimo laiką ir darbo sąnaudas, palyginti su tradicinėmis aptvarais.
Ekonomiškas ilgalaikis:
Maži priežiūros reikalavimai (be dažymo, minimalus remontas) kartu su išskirtiniu ilgaamžiškumu suteikia reikšmingų santaupų per visą jo gyvenimo trukmę.
Universalus reljefo adaptacija:
Modulines plokštes galima lengvai pakabinti arba pasukti, kad būtų galima sklandžiai sekti šlaitus ir nelygią žemę, užtikrinant švarų, ištisinį barjerą.
Kokybė ir vertė, tiesiogiai iš mūsų gamyklos
Daugiau nei dešimtmetį mes suderinome gamybos kompetenciją su pasauline prekybos patirtimi. Mėgaukitės Aukštesnės kokybės produktai konkurencingomis kainomis - visi supaprastinti per mūsų integruotą modelį. Tiesiog pasidalykite savo reikalavimais, peržiūrėkite pritaikytą citatą, patvirtinkite pavyzdžius ir mes tvarkome gamybą, griežtą kokybės kontrolę ir sklandų logistiką. Patirties efektyvumas, skaidrumas ir taupymas, tiesiogiai įsigyjant su mumis. Susisiekite su mumis šiandien ir pradėkite partnerystę, pagrįstą patikimumu ir abipuse sėkme.
Mūsų adresas
Ne . 169 Zhufeng gatvė, aukštųjų technologijų zona, Shijiazhuang City, Hebei provincija
Telefono numeris
+8618831832367
El. Paštas
pauleen@meshwiresuppliers.com

DUK
1.Q: Ar esate prekybos įmonė, ar gamintojas?
A: Mes pirmiausia esame gamintojai, kartu veikiantys kaip profesionalus pasaulinės prekybos partneris.
2.Q: Kodėl klientai turėtų pasirinkti mus?
A: Klientai pasitiki mumis, remdamiesi mūsų sąžiningumu. Mes teikiame aukštesnius produktus, išskirtines paslaugas, labai konkurencingą kainų nustatymą ir greitą pristatymą, ugdant abipusiai naudingus ryšius su partneriais visame pasaulyje.
3.Q: Ar siūlote pavyzdžių? Ar jie nemokami?
A: Taip, nemokami pavyzdžiai yra prieinami paprašius.
4.Q: Koks yra pristatymo laikas?
A: Standartiniai užsakymai paprastai siunčiami per 15–25 dienas; Individualizuotiems daiktams gali prireikti papildomo laiko.
5.Q: Ar priimate trečiųjų šalių patikrinimus?
A: Absoliučiai. Mes sveikiname ir pritaikome trečiųjų šalių patikrinimus, užtikrindami skaidrumą ir kokybės užtikrinimą.
Populiarus Žymos: 3D išlenkta vinilo tvora, Kinijos 3D išlenktų vinilo tvorų gamintojai, tiekėjai, gamyklos







