Produktų aprašymas:
| Produkto pavadinimas | 3D tvoros skydelis |
| Spalva | Juoda, mėlyna, geltona, raudona ir kt |
| Skydo aukštis | 0,6 m-3,0 m (pasiūlyti dydį: 2m/2,4m) |
|
Pavyzdys |
Imtis klientams yra nemokami |
| Skydo ilgis | 2m/2.5m/3m |
| Vielos skersmuo | 3.0/3.85/4.0/4.85/5.0/5.85mm |
| Post tipas (Peach Post) |
50x70 mm, 70x100 mm |
| Post tipas (kvadratinis įrašas) | 50x50x1,5/2,0mm.60x60x1,5/2,0mm.80x80x1,5/2,0 mm |
| Post tipas (apvalus įrašas) | 48 mm 0.d.60mm 0.d |
| Post tipas (stačiakampis įrašas) | 40x60x1.5/2 0 mm, 40x80x1,5/20mm, 60x80x1,5/2,0 mm, 80x100x1,5/2,0 mm |
Kas yra plastikinis tinklelis?

3D tvora
Trikampio lenkimo aptvaras, alternatyviai pripažintas pramonėje kaip kreivos suvirintos tvoros, trikampio tinklo tvoros ar 3D barjerų sistemos, yra universalus perimetro saugumo sprendimas. Šis aptvarų tipas pasiekia nepaprastą pusiausvyrą tarp minimalaus svorio ir reikšmingo struktūrinio atsparumo. Pagrindinė jo konstrukcija apima tikslaus suvirinimo individualius plieninius laidus jų sankryžos taškuose, sudarant ištisinę, integruotą akių plokštelę, kuriai būdingi skiriamosios trikampės angos. Ši specifinė geometrinė konfigūracija iš esmės prisideda prie tvoros būdingo stiprumo iki svorio efektyvumo.
Taikymas3D tvora
Patobulintas perimetro saugumas
Teikia tvirtas fizines kliūtis neteisėtai patekti į aukšto saugumo vietas (pvz., Kalėjimus, karines bazes, komunalines paslaugas).
Pramoninės vietos apsauga
Užtikrina gamyklas, sandėlius ir laikymo aikšteles, atgrasančios vagystes, vandalizmą ir atsitiktinį įsibrovimą.
Statybos saugos zonavimas
Sukuria aiškias, saugias ribas aplink statybos zonas, apsaugo visuomenę ir yra medžiagų/šiukšlių.


Viešosios kosmoso minios kontrolė
Tvarko minias renginiuose, stadionuose, transporto centruose ir viešosiose vietose, užtikrinant tvarkingą srautą ir saugumą.
Infrastruktūros saugumas (kritinis)
Apsaugo gyvybiškai svarbią infrastruktūrą, tokią kaip elektrinės, pastotės, vandens valymo įrenginiai ir ryšių centrai.
Sporto įrenginių užtvara
Veikia kaip patvarus rutulinio tvoros tvoros sporto laukams (beisbolo, golfo diapazonui) ir saugiai apibrėžia ribas.


Privalumas3D tvora
Pauleen
Modulinis ir lengvas diegimas
Surenkamosios plokštės ir paprasti komponentai leidžia greitai surinkti ir išmontuoti, taupant laiką ir darbo sąnaudas.
Patobulintas saugumas ir anti-climb
Kampinis arba V formos tinklo dizainas ir standi konstrukcija apsunkina laipiojimą, efektyviai atgrasant įsibrovėlius.
Aukščiausias patvarumas ir stiprybė
Pagaminta iš labai tempimo, cinkuotos plieninės vielos, jis atsparus korozijai, smūgiams, pjaustymui ir atšiaurioms oro sąlygoms.
Aiškus matomumas ir skaidrumas
Atviro tinklo dizainas suteikia netrukdomą vaizdą abipusiai, gerinant stebėjimą ir palaikant atvirą pojūtį.
Ekonomiškas ilgalaikis
Žemos priežiūros poreikiai, ilga gyvenimo trukmė (dėl patvarumo) ir perkėlimo/pakartotinio naudojimo galimybė pasižymi didelėmis santaupomis laikui bėgant.
Šiuolaikinis estetinis ir universalumas
Aptakus, geometrinis dizainas padidina patrauklumą ir tinka įvairiems nustatymams (gyvenamosioms, komercinėms, pramoninėms) su pasirenkama miltelių danga.
Mūsų įmonė
DUK
1.Q: Ar esate gamintojas ar prekybos įmonė?
A:Mes daugiausia dirbame kaip gamintojas, kartu veikiame kaip profesionalios prekybos įmonė.
2.Q: Kokius pranašumus siūlote klientams?
A:Pasitikėjimas yra mūsų pagrindas. Mes užtikriname aukščiausios kokybės, puikių paslaugų, ekonomiškai efektyvių kainų ir greito pristatymo kokybės, suplanuotų abipusiai naudingus ryšius su pasauliniais partneriais.
3.Q: Ar yra pavyzdžių teikimo? Ar mėginiai yra nemokami?
A:Taip, mes nemokamai pateikiame nemokamus pavyzdžius.
4.Q: Kiek laiko trunka pristatymas?
A:Standartiniams užsakymams pristatyti reikia 15–25 dienų; Individualizuotiems daiktams gali prireikti papildomo laiko.
5.Q: Ar leidžiami trečiųjų šalių patikrinimai?
A:Absoliučiai mes laukiame ir visiškai palaikome trečiųjų šalių patikrinimus.
Populiarus Žymos: 3D tvoros skydelis, Kinijos 3D tvorų skydelių gamintojai, tiekėjai, gamyklos







