Produktų aprašymas:
| Produkto pavadinimas | 3D tvoros plokštės lauke |
| Spalva | Juoda, mėlyna, geltona, raudona ir kt |
| Skydo aukštis | 0,6 m-3,0 m (pasiūlyti dydį: 2m/2,4m) |
|
Pavyzdys |
Imtis klientams yra nemokami |
| Skydo ilgis | 2m/2.5m/3m |
| Vielos skersmuo | 3.0/3.85/4.0/4.85/5.0/5.85mm |
| Post tipas (Peach Post) |
50x70 mm, 70x100 mm |
| Post tipas (kvadratinis įrašas) | 50x50x1,5/2,0mm.60x60x1,5/2,0mm.80x80x1,5/2,0 mm |
| Post tipas (apvalus įrašas) | 48 mm 0.d.60mm 0.d |
| Post tipas (stačiakampis įrašas) | 40x60x1.5/2 0 mm, 40x80x1,5/20mm, 60x80x1,5/2,0 mm, 80x100x1,5/2,0 mm |

3D tvoros skydelis yra moderni ir labai efektyvi suvirintos vielos tinklo aptvarų forma, apibūdinama jos integruotos V formos stiprinimo lenkimo kreivės. Šie strategiškai išdėstyti posūkiai sudaro nenutrūkstamą, banguojantį trimatį profilį per skydelio paviršių. Šis unikalus struktūrinis konstrukcija yra esminė išskirtiniam skydelio tvirtumui ir atsparumui poveikiui, žymiai padidinant jo bendrą stiprumą ir ilgaamžiškumą, palyginti su plokščiomis tinklelio alternatyvomis.

3D tvoros programos

Aukšto saugumo perimetro apsauga:
Dėl griežtų, gilių tinklų dizaino ir anti-climb savybių labai sunku supjaustyti, pažeisti ar mastelio, idealiai tinka kalėjimams, karinėms bazėms, elektrinėms ir jautrioms vyriausybės įstaigoms.

Tvirti gyvūnų gaubtai:
Stiprios, stabilios plokštės ir didelių gyvūnų (pvz., Zoologijos sodo gyvūnų ar gyvulių) poveikis prieštarauja užkirsti kelią laipiojimui ar kasimo pabėgimui, naudojamais zoologijos soduose, safari parkuose, ūkiuose ir veislynuose.

Pramonės svetainė ir statybos saugumas:
Teikia patvarias, ilgalaikes ir labai matomas kliūtis gamykloms, sandėliams, laikymo kiemams ir statybvietėms, atgrasant vagystes, vandalizmą ir neteisėtą prieigą, dažnai reikalaujant minimalios priežiūros.

Kritinė infrastruktūros apsauga:
Apsaugo gyvybiškai svarbų nacionalinį turtą, pavyzdžiui, oro uostus, geležinkelio koridorius, pastotes, vandens valymo įrenginius ir komunikacijos centrus nuo įsibrovimo, sabotažo ir terorizmo dėl didelio stiprumo, atsparumo ir atgrasančio poveikio.
Mūsų paslauga
01
Pasirinktinis dydis pagal poreikį!
Gaukite tikslius savo projekto matmenis -mes supjaustome, susukame ir pakuokite savo specifikacijas
02
Eksportuoti paruošta pakuotė ir dokumentai
Visuotinis pristatymas be vargo! Mes tvarkome eksporto dokumentus, saugų pakavimą ir logistiką nuo durų iki durų.
03
Tiesioginė gamyklos palaikymas
Praleiskite agentus! Pasitarkite su mūsų gamybos komanda dėl techninių patarimų, birių citatų ar skubių užsakymų. Greitas ir skaidrus!

DUK
1.Q: Ar esate gamintojas ar prekybos įmonė?
A: Mes daugiausia dirbame kaip gamintojas, kartu vykdome profesionalias prekybos operacijas.
2.Q: Kas daro mus jūsų idealiu partneriu?
A: Mūsų įsipareigojimas vientisumui užtikrina aukščiausios kokybės produktus, puikias paslaugas, konkurencines kainas ir efektyvų pristatymą-užmegzti abipusiai naudingus ryšius su pasauliniais partneriais.
3.Q: Ar pateikiami pavyzdžiai? Ar yra kaina?
A: Taip, pavyzdžių mes siūlome nemokamai.
4.Q: Kiek laiko trunka pristatymas?
A: Standartinės siuntos išsiunčia per 15–25 dienas; Individualizuotiems užsakymams gali prireikti papildomo laiko.
5.Q: Ar leidžiate patikrinti trečiųjų šalių kokybę?
A: Absoliučiai, mes laukiame trečiųjų šalių patikrinimų.
Populiarus Žymos: 3D tvoros plokštės lauko, Kinijos 3D tvoros plokštės lauko gamintojai, tiekėjai, gamykla







