Produktų aprašymas:
| Produkto pavadinimas | Sodo kraštovaizdžio sienos tvora |
| Medžiaga |
Milteliai - padengtas/cinkuoto plieno/aprūdijusio metalo vejos apvadu |
| Prekės ženklas | Pauleen |
| Pavyzdys | Imtis klientams yra nemokami |
| Logotipas | Priimtas pritaikytas logotipas |
| Pristatymo laikas | 10–25 dienų |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| OEM paslauga | Sveiki (speciali kainos „Forbig“ užsakymas) |
| Plotis | 4in, 6in, 8in, 10in, 12in, pritaikoma |
| Ilgis | 3m, 6 m, 12 m, pritaikomas |
| Spalva | Juoda, balta, sidabrinė, pilka, ruda, žalia, kaimiška |
| Storis | 0,25 mm - 0,3 mm |

Sodo kraštovaizdžio sienos tvora

TaikymasSodo kraštovaizdžio sienos tvora

AtsargosSodo kraštovaizdžio sienos tvora
Paraiškos
Privatumo tobulinimas
Tai sukuria nuošalią ir intymią lauko erdvę, apsaugodama jūsų sodą nuo tiesioginio kaimynų ar praeivių vaizdų, leidžiančių labiau atsipalaiduoti ir pramogoms.
Saugos ir apsaugos barjeras
Tai veikia kaip fizinė riba, skirta apsaugoti vaikus ir naminius gyvūnus nuo klaidžiojimo į pavojingas vietas, tokias kaip gatvės ar tvenkiniai, ir išlaikyti nepageidaujamus gyvūnus nuo vertingų gėlių lovų ar daržovių pleistrų.
Estetinis apibrėžimas
Jis tarnauja kaip dekoratyvinis rėmas, pridedantis sodo struktūrą, tekstūrą ir vaizdinį susidomėjimą, papildydamas bendrą kraštovaizdžio dizainą ir išryškindamas augalų grožį.
Kosmoso ir augalų apsauga
Tai aiškiai apibūdina skirtingas funkcines zonas (pvz., Veją, žaidimų aikštelę, gėlių lovą) ir apsaugo subtilius augalus nuo pėsčiųjų eismo ar vejos įrangos.
Apie mus
„Hebei Paulen Metal Products Co., Ltd.“ yra specializuotas metalo gaminių gamintojas ir yra tarp pagrindinių Kinijos gamintojų. Bendrovės objektas apima 43 000 kvadratinių metrų plotą, kuriame yra modernios standartizuotos gamyklos, pažangioji gamybos įranga ir integruota kokybės valdymo sistema. Kadangi kasmetinė gamybos pajėgumai siekia 100 000 tonų, įmonė tiekia produktus daugybei šalių ir regionų visame pasaulyje.
Įsipareigojęs „pirmiausia„ vientisumo “principui, visų pirma klientui“, Hebei Pauleen užtikrina, kad kiekviena tvarka būtų įvykdyta griežtai atsižvelgiant į klientų specifikacijas tiek kokybės, tiek kiekio. Mes nuoširdžiai laukiame galimybių bendradarbiauti su partneriais visame pasaulyje.
Populiarus Žymos: Gofruotas metalinis sodo apvadas, Kinijos gofruotas metalo sodo apvadų gamintojai, tiekėjai, gamyklos







