Produktų aprašymas:
| Produkto pavadinimas | Nerūdijančio plieno plokštės paukščių tinklelis |
| Medžiaga | Cinkuotas / dengtas PVC / nerūdijantis plienas |
| Pavyzdys | Pavyzdys klientams yra nemokamas |
| Vielos skersmuo | 0,7 mm ~ 1,0 mm |
| Pristatymo laikas | 10-25 dienos |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| OEM paslauga | Sveiki atvykę (SPECIALI KAINA DRAUDŽIAMAS UŽSAKYMAS) |
| Tinklo atidarymas | 1/2 colio * 1/2 colio |
| Plotis | 0,2 m/8 colio |
| Ilgis | 15 m / 50 pėdų, 30 m / 100 pėdų |
| Plotis | 10 colių |
| Pastaba: Specifikacija gali būti pritaikyta pagal klientų pageidavimus. | |

Nerūdijančio plieno plokštės paukščių tinklelis

Nerūdijančio plieno plokščių paukščių tinklelio taikymas

Nerūdijančio plieno plokščių paukščių tinklelio atsargos
Nerūdijančio plieno plokščių paukščių tinklelio pranašumas
Atsparumas korozijai
Nerūdijantis plienas yra labai atsparus rūdims ir degradacijai dėl drėgmės, lietaus ar atšiaurių oro sąlygų. Dėl to jis idealiai tinka ilgalaikiam-naudojimui lauke įvairiose aplinkose, nuo pakrančių iki pramoninės aplinkos, neprarandant savo stiprumo ar išvaizdos.
Aukščiausias stiprumas ir ilgaamžiškumas
Dėl būdingo nerūdijančio plieno vielų stiprumo paukščiams itin sunku paganyti, sulenkti ar sulaužyti tinklelį. Jis taip pat gali atlaikyti fizinius smūgius ir stiprų vėją, sudarydamas nuolatinę ir patikimą barjerą.
Ilgas tarnavimo laikas
Dėl savo atsparumo korozijai, UV spinduliams ir fiziniam nusidėvėjimui nerūdijančio plieno tinklelis tarnauja labai ilgai. Tai ekonomiška-vienkartinė investicija, nes nereikia dažnai keisti, pvz., plastikinių ar cinkuotų vielinių tinklelių.
Ne{0}}toksiškas ir ekologiškas-
Tinklelis yra fizinis barjeras, kuris humaniškai atbaido paukščius, nenaudojant kenksmingų cheminių medžiagų, nuodų ar aštrių spyglių. Jis yra saugus paukščiams, naminiams gyvūnėliams ir aplinkai, tiesiog neleidžia patekti į vidų ir nesukelia žalos.
DUK
1.Q: Ar yra suvirinimo taško gedimo galimybė?
A: Jums nereikia jaudintis. Mūsų gamyba apima kelis tempimo stiprumo bandymo etapus, kad būtų užtikrintas konstrukcijos vientisumas.
2.Kl.: Ką daryti, jei produktas neatitinka mano kokybės standartų?
A. Būkite tikri, kad yra griežta kontrolė, kad{0}}neatitinkantys gaminiai nebūtų išvežti iš gamyklos. Kiekviename gamybos etape atliekamos nuodugnios kokybės patikros, išlaikant defektų skaičių iki 0,1%. Mažai tikėtino problemos atveju garantuojame, kad ją išspręsime per dvi darbo dienas nuo vaizdinių įrodymų gavimo.
3.Q: Ar galima pateikti pavyzdžius?
A: Pavyzdžiai yra prieinami, jei yra sandėlyje. Siuntimo išlaidas padengia klientas, tačiau pavyzdžio mokestis bus išskaičiuotas patvirtinus užsakymą.
4.Q: Ar yra galimybė tapti jūsų įmonės platintoju?
A: Mes sveikiname įvairias bendradarbiavimo formas ir norime aptarti galimas partnerystes su suinteresuotomis įmonėmis. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis el.
5.Q: Ar teikiate individualaus dizaino ir gamybos paslaugas?
A: Žinoma. Mes pritaikome savo sprendimus, kad atitiktų kliento specifikacijas, taip pat siūlome ekspertų patarimus, pritaikytus prie kiekvieno projekto specifinių reikalavimų.
Populiarus Žymos: nerūdijančio plieno paukščių užtvarų tinklelis, Kinijos nerūdijančio plieno paukščių barjerų tinklelio gamintojai, tiekėjai, gamykla







