Produktų aprašymas:
| Produkto pavadinimas | Anti Climb 358 Aukštos apsaugos tvora |
| Paviršiaus apdorojimas | Karštai pamirkyti cinkuota, padengta PVC |
| Spalva | Žalia, pilka, visa spalva gali būti pritaikyta |
| Skydo aukštis | 1.2-4m |
| Vielos skersmuo | 3/3,5/4 mm |
| Akių atidarymas | 76,2x12,7 mm (3 "x0,5") |
| Post tipas [kvadratinis įrašas (shs)] | 60x60x2.0/2,5/3,0 mm, 80x80x2.0/2,5/3,0 mm |
| Post tipas [stačiakampis įrašas (RHS)] | 40x60x2.0/2,5/3,0 mm, 40x80x2.0/2,5/3,0 mm, 60x80x2.0/2,5/3,0 mm |
| Post tipas [„c“ įrašas] | 60x80x2.0/2,5/3,0 mm |
| PASTABA | Tvora gali būti pritaikyta jūsų reikalaujamam, jei aukščiau pateikta specifikacija jūsų netenkina. |
Kas yra 358 saugos tvora?
358 Saugumo tvora
358 apsaugos tvora, dar žinoma kaip „anti - climble tvora“, yra aukšta - saugos plieno tinklo barjeras, plačiai naudojamas kalėjimuose, oro uostuose, karinėse vietose ir kitose kritinėse infrastruktūros įrenginiuose. Jo pavadinimas kyla iš konkrečių matmenų: tinklelis pasižymi 3 - coliais (76,2 mm), 0,5 colio (12,7 mm) 8-GAUGE (4,0 mm) laidais, sukuriant labai mažas apertūras, kurias labai sunku sugriebti ar lipti. Ši konstrukcija suteikia puikų stiprumą, atsparumą anti-supjaustytoms savybėms ir vandalų atsparumui, išlaikant gerą matomumą ir oro srautą. Dėl tvirtų konstrukcijų ir atgrasymo galimybių jis laikomas vienu veiksmingiausių galimų perimetro saugumo sprendimų.




358 saugos tvoros pranašumas
Aukščiausias fizinis atgrasymas
Dėl mažos tinklo diafragmos (paprastai 76,2 mm x 12,7 mm arba 3 "x 0,5") labai sunku įgyti koją ar ranką, o tai veiksmingai neleidžia įsibrovėliams lipti virš jo. Tvirta jo konstrukcija veikia kaip stipri fizinė ir psichologinė kliūtis.
Sustiprintas medžiagos stiprumas
Tvorų skydelis pagamintas iš aukšto - tempimo plieno vielos ir suvirintas kiekvienoje sankryžoje, tvoros skydelis turi didžiulį stiprumą. Jis yra labai atsparus pjaustymui, smalsavimui ar lenkimui su įprastais įrankiais, užtikrinant ilgą - termino vientisumą.
Puikus matomumas ir skaidrumas
Skirtingai nuo kietųjų sienų ar medinių tvorų, atviro tinklo konstrukcija leidžia netrukdyti matomumui per užtvarą. Tai leidžia apsaugos darbuotojams stebėti abi tvoros puses, pašalinant akluosius vietas vaizdo stebėjimo ir patruliams.


Didelis patvarumas ir ilgaamžiškumas
Paprastai baigta patvaria danga, pavyzdžiui, galvanizacija ar miltelių danga, 358 tvora yra labai atspari korozijai, rūdims ir oro sąlygoms. Tam reikia minimalios priežiūros ir užtikrinamas ilgas tarnavimo laikas net atšiaurioje aplinkoje.
Įrodyta perimetro apsauga
Šis tvoros tipas dažnai išbandomas ir sertifikuojamas pagal oficialius standartus (pvz., CPSA JK). Įrodyta, kad jo dizainas žymiai atidėlioja neteisėtą patekimą, suteikdamas svarbų papildomą laiką saugumo pajėgoms reaguoti į pažeidimą.
Universalus ir estetinis taikymas
Nors švarus ir vienodas dizainas yra ypač efektyvesnis nei daugelis kitų aukštų - saugumo parinkčių, jis yra ypač efektyvesnis. Jis tinka įvairiausiems taikymams, pradedant kalėjimais ir oro uostais, baigiant valstybinėmis mokyklomis ir komercinėmis savybėmis.
358 apsaugos tvoros paraiškos

Kritinės infrastruktūros apsauga
Apsaugokite esmines patalpas, tokias kaip elektrinės ir ryšių centrai nuo įsibrovimų ar sabotažo.

Oro uosto ir transporto saugumas
Saugios oro uosto ribos, krovinių zonos ir geležinkelių sistemos, kad atgrasytų grasinimus ir neteisėtą patekimą.

Aukštas - saugumo kalėjimo perimetrai
Užkirsti kelią pabėgimui ir neteisėtam įvažiavimui naudojant anti - lipimą, atkurkite - atsparią aptvarą.

Komercinis ir pramoninis saugumas
Apsaugokite sandėlius, gamyklas ir logistikos centrus nuo vagysčių, vandalizmo ir kankinimo.
Mūsų įmonė

DUK
1.Q: Ar esate gamykla, gaminanti produktus?
A: Teisinga. Mes specializuojamės aptvarų sistemų gamyboje ir suteikiame daugiau nei dešimtmetį pramonės patirties. Mūsų gamybos įrenginį patikrina „Alibaba“.
2.Q: Ar galite valdyti pristatymą į jūros uostą?
A: Absoliučiai. Mūsų pagrindinis pristatymo centras yra „Tianjin Xingang“ prievadas.
3.Q: Kokie yra paplitę aptvarų aukščio variantai?
A: Standartinis aukštis yra apie 2 metrus, nors mes taip pat pateikiame pasirinktinius matmenis. Pasidalykite savo norimais matavimais, mes sukursime dizainą ir pateiksime citatą.
4.Q: Ar galėtumėte pateikti papildomos informacijos apie tvorą, pavyzdžiui, faktinius vaizdus ir komponentų detales?
A: Be abejo. Nesivaržykite susisiekti su mumis tiesiogiai - Mes pateiksime išsamius techninius brėžinius ir išsamias kiekvieno komponento nuotraukas.
5.Q: Ar įmanoma, kad tvora būtų pagaminta tam tikrų spalvų?
A: Taip. Nors bendros parinktys yra žalios, geltonos, baltos ir pilkos, mes galime gaminti bet kokios jums reikalingos spalvos aptvarą.
Populiarus Žymos: „Anti Climb 358“ aukštos apsaugos tvora, Kinija Anti Climb 358 Aukštos apsaugos tvoros gamintojai, tiekėjai, gamyklos







