Produktų aprašymas:
| Produkto pavadinimas | Anti laipiojimo tvora 358 tvora |
| Paviršiaus apdorojimas | Karštai pamirkyti cinkuota, padengta PVC |
| Spalva | Žalia, pilka, visa spalva gali būti pritaikyta |
| Skydo aukštis | 1.2-4m |
| Vielos skersmuo | 3/3,5/4 mm |
| Akių atidarymas | 76,2x12,7 mm (3 "x0,5") |
| Post tipas [kvadratinis įrašas (shs)] | 60x60x2.0/2,5/3,0 mm, 80x80x2.0/2,5/3,0 mm |
| Post tipas [stačiakampis įrašas (RHS)] | 40x60x2.0/2,5/3,0 mm, 40x80x2.0/2,5/3,0 mm, 60x80x2.0/2,5/3,0 mm |
| Post tipas [„c“ įrašas] | 60x80x2.0/2,5/3,0 mm |
| PASTABA | Tvora gali būti pritaikyta jūsų reikalaujamam, jei aukščiau pateikta specifikacija jūsų netenkina. |
Produktų šou
Pauleen




358 apsaugos tvora, dar žinoma kaip anticlimb tvoros, yra aukšto saugumo tinklelio skydų sistema, garsėjanti savo stiprumo ir atgrasymo savybėmis. Jo pavadinimas kyla iš konkrečių matavimų: 3 "(76,2 mm) x 0,5" (12,7 mm) akių angos ir 8-osios (4 mm) storio viela. Dėl šio mažo, įtempto tinklo modelio labai sunku sugriebti ar lipti, o tvirtas suvirinimas kiekvienoje sankryžoje suteikia išskirtinį atsparumą pjaustymui ir smūgiui. Dažniausiai naudojami kalėjimuose, oro uostuose, karinėse vietose ir kitose kritinėse infrastruktūros įrenginiuose, jis iš tikrųjų atideda įsibrovimą ir suteikia didžiulę fizinę ir psichologinę kliūtį prieš neteisėtą prieigą.
358 apsaugos tvoros paraiškos

Kritinės infrastruktūros apsauga
Jos tvirtos, klasomplektoriams atsparios statybos apsaugos yra tokios pagrindinės priemonės kaip elektrinės ir vandens valymo įrenginiai, iš neteisėtos prieigos ir sąmoningos žalos.

Kalėjimai ir sulaikymo centrai
Sukurtas slopinti mastelio keitimą ir neteisėtų daiktų perkėlimą, jis yra plačiai naudojamas maksimaliame saugumo penitentiariuose, siekiant sustiprinti.

Aukšto saugumo saugykla
Idealiai tinka sandėliavimo ir logistikos junginiams, jis atgraso nuo didelės vertės prekių vagysčių, išlaikant netrukdomas regėjimo linijas stebėjimui.

Oro uostų ir pasienio zonos
Dislokuotas ribotose zonose, skirtas ribų valdymui ir minios patarimams, tai suteikia stiprų psichologinę ir struktūrinę barjerą.

DUK
1.Q: Ar esate gamintojas?
A: Teisingai, mes specializuojamės fechtavimo gamyboje su dešimtmečio patirtimi ir esame patikrintas tiekėjas „Alibaba“.
2.Q: Ar yra jūros uosto pristatymas?
A: Tikrai. Artimiausias mūsų objekto gabenimo uostas yra Tianjin Xingang uostas.
3.Q: Kokios yra tvoros aukščio variantai?
A: Standartinis aukštis yra apie 2 metrus, tačiau mes visiškai palaikome pasirinktinius matmenis. Tiesiog pasidalykite savo norimu ūgiu ir ilgiu, ir mes paruošime dizainą kartu su išsamia citata.
4.Q: Ar galėtumėte pateikti daugiau informacijos apie tvorą, pavyzdžiui, faktinius vaizdus ir komponentų detales?
A: Absoliučiai. Nesivaržykite susisiekti su visais komponentais ir pasidalysime produktų brėžiniais ir iš arti.
5.Q: Ar įmanomas spalvotas pritaikymas?
A: Taip. Nors įprastos spalvos apima žalią, geltoną, baltą ir pilką, mes taip pat galime gaminti bet kokias spalvas, atsižvelgiant į jūsų specifikacijas.
Populiarus Žymos: Anti laipiojimo tvora 358 tvora, Kinija „Anti Climb“ tvora 358 tvoros gamintojai, tiekėjai, gamykla







