Produktų aprašymas:
| Produkto pavadinimas | Kanados laikina tvora |
| Medžiaga |
Mažai anglies plieno viela, anglies plieno kvadratinis vamzdis |
| Prekės ženklo pavadinimas | PAULENAS |
| Pavyzdys | Pavyzdys klientams yra nemokamas |
| Tinklelio tarpai | 50x100mm, 50x150mm ir kt |
| Rėmo vamzdis | 40 cm galima pritaikyti |
| Vielos skersmuo | 3,0 mm, 3,2 mm, 3,5 mm 4,0 mm ir kt |
| OEM paslauga | Sveiki atvykę (SPECIALI KAINA DRAUDŽIAMAS UŽSAKYMAS) |
| Logotipas | Priimamas pritaikytas logotipas |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Rėmo storis | 1,5 mm, 1,8 mm, 2,0 mm |
| Pristatymo laikas | 10-25 dienos |
| Pėdų dydis | 600x100x6.0mm780x120x8.0mm |
| Spalva | Geltona / Juoda / Žalia / MėlynaAs klientų pageidavimu |

Laikinoji tvora

Laikinosios tvoros taikymas

Laikinos tvoros atsargos
Mūsų paslauga
Sukurkite visapusišką efektyvaus žmonių vagysčių valdymo sprendimą
01
Užtikrintos prekybos operacijos
Tvarkome sutartis, mokėjimus ir dokumentus, užtikrinančius saugius ir patikimus tarptautinius sandorius.
02
Supaprastinta pasaulinė logistika
Efektyviai atliekame siuntimą, muitinės formalumus (FOB, CIF ir kt.) ir pristatymą laiku.
03
Tikslinė rinkos plėtra
Mes nustatome galimybes ir sujungiame jus su kvalifikuotais tarptautiniais jūsų produktų pirkėjais.

DUK
1.Q: Ar esate gamintojas ar prekybos įmonė?
A: Mes valdome ir gamybos įrenginius, ir specialų prekybos padalinį, kurio pagrindinė veikla yra vielos tinklo tvorų gaminių gamyba ir pardavimas.
2.Q: Kaip užtikrinate kokybės kontrolę?
A: Mes taikome įvairiapusį kokybės užtikrinimo{0} metodą, kuris apima aiškių kokybės gairių nustatymą, griežtų procesų kūrimą, visų suinteresuotųjų šalių įtraukimą, visapusišką darbuotojų mokymą, griežtų patikrinimų vykdymą, reguliarų auditą ir įsipareigojimą imtis nuolatinio tobulinimo iniciatyvų.
3.Q. Kokios yra jūsų techninės galimybės?
A: Mūsų gamybos galimybes palaiko pažangūs techniniai ištekliai, įskaitant subrendusias kalimo linijas, pjovimo lazeriu sistemas ir automatizuotas suvirinimo gamybos linijas.
4.Q: Ar dideliems užsakymams taikomos nuolaidos?
A: Taip, mes siūlome nuolaidą masiniams užsakymams pagal kiekį.
5.Q: Ar pateikiate pavyzdžius nemokamai?
A: Taip, paprašius galima gauti nemokamus pavyzdžius.
Populiarus Žymos: Kanados laikinoji tvora, Kinija Kanados laikinųjų tvorų gamintojai, tiekėjai, gamykla







