Produktų aprašymas:
| Produkto pavadinimas | Laikinos metalinės tvoros plokštės |
| Medžiaga |
Mažai anglies plieno viela, anglies plieno kvadratinis vamzdis |
| Prekės ženklo pavadinimas | PAULENAS |
| Pavyzdys | Pavyzdys klientams yra nemokamas |
| Tinklelio tarpai | 50x100mm, 50x150mm ir kt |
| Rėmo vamzdis | 40 cm galima pritaikyti |
| Vielos skersmuo | 3,0 mm, 3,2 mm, 3,5 mm 4,0 mm ir kt |
| OEM paslauga | Sveiki atvykę (SPECIALI KAINA DRAUDŽIAMAS UŽSAKYMAS) |
| Logotipas | Priimamas pritaikytas logotipas |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Rėmo storis | 1,5 mm, 1,8 mm, 2,0 mm |
| Pristatymo laikas | 10-25 dienos |
| Pėdų dydis | 600x100x6.0mm780x120x8.0mm |
| Spalva | Geltona / Juoda / Žalia / MėlynaAs klientų pageidavimu |

Laikinoji tvora

Laikinosios tvoros taikymas

Laikinos tvoros atsargos
Kodėl rinktis mus?
Pasirinkite Hebei Pauleen kaip savo strateginį partnerį ir pasinaudokite mūsų plačiomis galimybėmis, tvirtu patikimumu ir nepajudinamu atsidavimu. Kaip pirmaujantis gamintojas nacionaliniu mastu, dirbame iš pažangiausios---43 000 kv.m. gamyklos, aprūpintos pažangiausiomis- gamybos technologijomis ir griežta kokybės kontrolės sistema. Tai leidžia mums išlaikyti 100 000 tonų metinę produkciją ir būti pasirengę nuosekliai ir tiksliai įvykdyti{10}}didelio kiekio užsakymus. Mūsų produktai užsitarnavo meistriškumo reputaciją įvairiose tarptautinėse rinkose, ugdydami klientų pasitikėjimą visame pasaulyje. Remdamiesi principu „sąžiningumas pirmiausia, pirmiausia klientai“, užtikriname, kad kiekvienas projektas atitiktų jūsų tikslius kokybės ir apimties reikalavimus. Mes esame ne tik pardavėjas, bet ir jūsų sąjungininkas siekiant pasaulinės sėkmės.
apmokėjimas ir siuntimas
Mokėjimas
Dažniausiai naudojame TT.
T / T 30% užstatas prieš gaminant ir likutis 70% prieš pristatymą arba prieš B / L kopiją, jei matote siuntą.
100% L'C matant, jei matote siuntą.
Westunion.
PRISTATYMAS
Jei užsakymo kiekis nėra labai didelis, galime juos atsiųsti jums skubiu pristatymu, pvz., TNT DHL, UPS AR EMS ir kt.
Jei užsakymas yra didelis, patarsime naudotis oro transportu arba jūrų transportu per paskirtą ekspeditorių agentą. Taip pat galimas mūsų ilgalaikis -bendradarbiaujantis agentas.
Krovinį pasiimti, jei siunta buik.
Populiarus Žymos: laikinos metalinės tvoros plokštės, Kinijos laikinų metalinių tvorų plokščių gamintojai, tiekėjai, gamykla







