Produktų aprašymas:
| Produkto pavadinimas | Laikinos statybos tvora |
| Medžiaga |
Mažai anglies plieno viela, anglies plieno kvadratinis vamzdis |
| Prekės ženklo pavadinimas | PAULENAS |
| Pavyzdys | Pavyzdys klientams yra nemokamas |
| Tinklelio tarpai | 50x100mm, 50x150mm ir kt |
| Rėmo vamzdis | 40 cm galima pritaikyti |
| Vielos skersmuo | 3,0 mm, 3,2 mm, 3,5 mm 4,0 mm ir kt |
| OEM paslauga | Sveiki atvykę (SPECIALI KAINA DRAUDŽIAMAS UŽSAKYMAS) |
| Logotipas | Priimamas pritaikytas logotipas |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Rėmo storis | 1,5 mm, 1,8 mm, 2,0 mm |
| Pristatymo laikas | 10-25 dienos |
| Pėdų dydis | 600x100x6.0mm780x120x8.0mm |
| Spalva | Geltona / Juoda / Žalia / MėlynaAs klientų pageidavimu |

Laikinoji tvora

Laikinosios tvoros taikymas

Laikinos tvoros atsargos
produkto informacija
Modulinės plokštės
Lengvos plokštės sudarytos iš apvalių vamzdžių rėmų ir suvirintų užpildymo tinklelių. Moduliniai komponentai yra gana tinkami greitam montavimui.
Lengva montuoti
Montuojant nereikia kasti duobių ar kloti pamatų. Tiesiog įkiškite tvoros plokštes į atitinkamus plastikinius pagrindus ir įpilkite vandens arba smėlio į pagrindus, ir projektas baigsis.
Anti{0}}UV bazės
Mažiausiai 3 tipų anti-ultravioletinių medžiagų yra pridėta prie plastikinių pagrindų, kad jie būtų atsparūs UV spindulių korozijai ir
puikus anti-senėjimo{0}}veiksmingumas.
Daugkartinio naudojimo
Laikinos statybos tvoros gali būti lengvai išmontuojamos ir, baigus esamą statybą, įtrauktos į kitą projektą.
DUK
1.Q: Kaip išlaikoma produkto kokybės nuoseklumas?
A. Prieš pradėdami-visos apimties gamybą, turime patvirtinti pradinį pavyzdį, o kiekvienas gamybos ciklas yra griežtai tikrinamas, kad būtų išlaikytas kokybės lygis.
2.Q: Koks yra tipiškas užsakymų pateikimo laikas?
A: Dauguma standartinių užsakymų atliekami maždaug per 15–25 dienas, o pritaikytoms prekėms gali prireikti papildomo laiko.
3.Q: Kuo jūsų produktai skiriasi nuo kitų rinkoje esančių produktų?
A: Mes išsiskiriame lanksčiu pritaikymu, tvirta garantija, kruopščia kokybės kontrole ir patraukliomis kainomis.
4.Q: Ar yra nemokamų pavyzdžių?
A: Taip, mes siūlome nemokamus pavyzdžius, kad parodytume aukščiausią mūsų produktų kokybę.
5.Q: Ar esate tiesioginis produktų gamintojas?
A: Taip, mes turime savo gamyklą, turinčią daugiau nei dešimties metų patirtį metalo apdirbimo srityje.
Populiarus Žymos: laikinos statybos tvora, Kinijos laikinos statybos tvoros gamintojai, tiekėjai, gamykla







