Produktų aprašymas:
| Produkto pavadinimas | Karštas-Cinkuotas skydinis paukščių tinklelis |
| Medžiaga | Karštai-Cinkuotas / padengtas PVC / nerūdijantis plienas |
| Pavyzdys | Pavyzdys klientams yra nemokamas |
| Vielos skersmuo | 1,0 mm, 1,3 mm, 1,4 mm, 1,5 mm |
| Pristatymo laikas | 10-25 dienos |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| OEM paslauga | Sveiki atvykę (SPECIALI KAINA DRAUDŽIAMAS UŽSAKYMAS) |
| Tinklo atidarymas | 1 colis * 1 colis, 1 colis * 1/2 colio |
| Plotis | 0,2 m/8 colio |
| Ilgis | 15 m / 50 pėdų, 30 m / 100 pėdų |
| Plotis | 10 colių |
| Pastaba: Specifikacija gali būti pritaikyta pagal klientų pageidavimus. | |

Karštai{0}}Cinkuotas paukščių tinklelis

Karštai{0}}Cinkuoto paukščių tinklelio taikymas

Karštai{0}}cinkuoto paukščių tinklelio atsargos
Karštai{0}}Cinkuoto paukščių tinklelio privalumas
Ilgalaikė{0}}apsauga nuo rūdžių
Cinko danga veikia kaip aukų sluoksnis, neleidžiantis apatiniam plienui rūdyti. Dėl to jis idealiai tinka ilgalaikiam-naudojimui lauke bet kokiomis oro sąlygomis, todėl tinklelis išliks nepažeistas ir efektyvus daugelį metų.
Stiprus fizinis barjeras
Pagamintos iš suvirintos plieninės vielos, tinklinės plokštės yra standžios ir neįtikėtinai patvarios. Jie gali atlaikyti didelę paukščių ir kitų kenkėjų jėgą ir poveikį, nesuglebę, neplyšdami ar nesulaužydami.
Universalus kenkėjų pašalinimas
Sukurtas paukščiams, tinklelio dydis veiksmingai blokuoja daugybę kenkėjų, įskaitant voveres, šikšnosparnius ir didelius vabzdžius. Tai yra visapusiškas sprendimas, skirtas apsaugoti tokias sritis kaip stogai, ventiliacijos angos ir balkonai nuo įvairių nepageidaujamų įsibrovėlių.
Maža priežiūra ir ekonomiška-efektyvi
Dėl atsparumo korozijai ir konstrukcijos tvirtumo cinkuotas paukščių tinklelis reikalauja minimalios priežiūros. Jo nereikia dažyti ar dažnai keisti, nes tai patikimas, vienkartinis montavimo sprendimas, kuris suteikia puikią vertę per ilgą tarnavimo laiką.
DUK
1.Q: Ar yra suvirinimo taško gedimo pavojus?
A: Nereikia nerimauti. Mūsų gamybos procesas apima kelių{1}}pakopų atsparumo tempimui bandymus, kad būtų užtikrintas konstrukcijos patikimumas.
2.Kl.: Ką daryti, jei produktas neatitinka mano kokybės lūkesčių?
A. Galite būti tikri, kad imamės griežtų priemonių, kad išvengtume -neatitinkančių prekių siuntimo. Kiekviename gamybos etape atliekami išsamūs kokybės patikrinimai, kurių defektų lygis yra mažesnis nei 0,1%. Jei iškiltų kokių nors problemų, įsipareigojame ją išspręsti per dvi darbo dienas nuo nuotraukų ar vaizdo dokumentų gavimo.
3.Q: Ar yra pavyzdžių?
A: Mes galime pateikti pavyzdžius pagal esamą inventorių. Nors klientai moka siuntimo mokestį, pavyzdžio kaina bus kompensuota patvirtinus užsakymą.
4.Q: Ar galima tapti jūsų įmonės platintoju?
A: Esame atviri įvairioms bendradarbiavimo formoms ir norime ištirti partnerystės galimybes su suinteresuotomis šalimis. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis el.
5.Q: Ar siūlote pritaikytas projektavimo ir gamybos paslaugas?
A: Taip, visiškai. Pritaikome savo darbus, kad atitiktume konkrečius kliento reikalavimus, taip pat teikiame specializuotas konsultacijas pagal unikalius kiekvieno projekto poreikius.
Populiarus Žymos: Karštas-Cinkuotas tinklelis nuo paukščių kenkėjų kontrolės, Kinija Karštas-Cinkuotas tinklelis nuo paukščių kenkėjų kontrolės, gamintojai, tiekėjai, gamykla







