Produktų aprašymas:
| Produkto pavadinimas | Karštai{0}}Cinkuotas paukščių tinklelis |
| Medžiaga | Karštai-Cinkuotas / padengtas PVC / nerūdijantis plienas |
| Pavyzdys | Pavyzdys klientams yra nemokamas |
| Vielos skersmuo | 1,0 mm, 1,3 mm, 1,4 mm, 1,5 mm |
| Pristatymo laikas | 10-25 dienos |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| OEM paslauga | Sveiki atvykę (SPECIALI KAINA DRAUDŽIAMAS UŽSAKYMAS) |
| Tinklo atidarymas | 1 colis * 1 colis, 1 colis * 1/2 colio |
| Plotis | 0,2 m/8 colio |
| Ilgis | 15 m / 50 pėdų, 30 m / 100 pėdų |
| Plotis | 10 colių |
| Pastaba: Specifikacija gali būti pritaikyta pagal klientų pageidavimus. | |

Karštai{0}}Cinkuotas paukščių tinklelis

Karštai{0}}Cinkuoto paukščių tinklelio taikymas

Karštai{0}}cinkuoto paukščių tinklelio atsargos
Atsargumo priemonės naudojant
Užtikrinkite stabilų, lygų paviršių
Aušinimo stovą visada dėkite ant plokščio, stabilaus ir karščiui{0}}atsparaus stalviršio. Dėl nestabilaus paviršiaus stelažas gali apvirsti, išsilieti jūsų kepiniai ir atsirasti nudegimo pavojus.
Leiskite pakankamai oro cirkuliacijai
Nestatykite aušinimo stovo tiesiai prie sienos ir neglauskite kelių lentynų. Tinkama erdvė iš visų pusių, įskaitant viršuje ir apačioje, yra būtina, kad oras galėtų laisvai tekėti, o tai būtina norint užtikrinti tolygų ir efektyvų vėsinimą.
Patikrinkite apkrovą ir balansą
Venkite ant stovo dėti itin sunkių ar nukrypusių daiktų, ypač jei jis pagamintas iš plonesnės vielos. Tolygiai paskirstykite svorį, kad stelažas laikui bėgant nesusilenktų, nesikreiptų ar nesugriūtų.
Padėkite ant švaraus, apsaugoto paviršiaus
Atminkite, kad trupiniai, ištirpęs šokoladas ar lipnus glajus gali iškristi per stovą. Apačioje padėkite dėklą, pergamentinį popierių arba silikoninį kilimėlį, kad sulaikytumėte lašus ir šiukšles, kad būtų lengviau valyti ir išvengtumėte dėmių.
Mūsų paslauga apima
1. Pagal užsakymą galima gauti nemokamus pavyzdžius.
2. Techniniai brėžiniai pateikiami nemokamai.
3. Mes patenkiname tiek OEM, tiek ODM gamybos reikalavimus.
4. Aukščiausios kokybės, konkurencingų kainų, greito palaikymo ir patikimo našumo derinys.
5. Gamybos stebėjimas realiuoju-laiku leidžia sklandžiai prižiūrėti projektą.
6. Pasinaudokite mūsų plačia tarptautinės prekybos patirtimi, kad padidintumėte savo komercinį pėdsaką.
Populiarus Žymos: Karštas-Cinkuotas tinklelis nuo paukščių apsaugos, Kinija Karštas-Cinkuotas tinklelis nuo paukščių apsaugos, gamintojai, tiekėjai, gamykla







