Produktų aprašymas:
| Produkto pavadinimas | 358 Aukštos apsaugos tvora |
| Paviršiaus apdorojimas | Karštai pamirkyti cinkuota, padengta PVC |
| Spalva | Žalia, pilka, visa spalva gali būti pritaikyta |
| Skydo aukštis | 1.2-4m |
| Vielos skersmuo | 3/3,5/4 mm |
| Akių atidarymas | 76,2x12,7 mm (3 "x0,5") |
| Post tipas [kvadratinis įrašas (shs)] | 60x60x2.0/2,5/3,0 mm, 80x80x2.0/2,5/3,0 mm |
| Post tipas [stačiakampis įrašas (RHS)] | 40x60x2.0/2,5/3,0 mm, 40x80x2.0/2,5/3,0 mm, 60x80x2.0/2,5/3,0 mm |
| Post tipas [„c“ įrašas] | 60x80x2.0/2,5/3,0 mm |
| PASTABA | Tvora gali būti pritaikyta jūsų reikalaujamam, jei aukščiau pateikta specifikacija jūsų netenkina. |


358 apsaugos tvoros taikymas
Aukštas - saugumo kalėjimai ir pataisos
Jo anti - laipiojimo dizainas ir mažas tinklas neleidžia praeiti kontrabandos ir padaryti mastelį ypač sudėtingą, o tai yra būtina norint sudaryti kalinius ir užkirsti kelią pabėgimui.
Kritinės infrastruktūros apsauga
Naudojamas elektrinėms, vandens valymo įrenginiams ir ryšių centrams saugoti. Tvoros jėga ir klastojimas - įrodymas Gamta apsaugo gyvybiškai svarbų nacionalinį turtą nuo vandalizmo, sabotažo ir neteisėtos prieigos.
Oro uosto perimetro saugumas
Suteikia tvirtą fizinį barjerą prie oro uosto ribų. Tai neleidžia neteisėtai patekti į aerodromą, apsaugo orlaivius nuo žemės - pagrįstų grėsmių ir atgraso nuo laukinės gamtos įsibrovimo, padidindamas bendrą aviacijos saugą.


Karinės ir gynybos instaliacijos
Sargybinių šarvai, kareivinės ir jautrios karinės vietos. Aukštas - stiprumo plienas ir anti - supjaustytos savybės siūlo didžiulį barjerą nuo priverstinio įėjimo, šnipinėjimo ir įrangos ar amunicijos vagystės.
Saugi logistika ir saugykla
Idealiai tinka junginiams, kuriuose yra aukštai - vertės prekių, transporto priemonių ar gabenimo konteineriai. Skaidrus tinklelis leidžia aiškiai matomam, tuo pačiu užtikrinant stiprią barjerą nuo didelio - masto vagystės ir organizuoto krovinio nusikalstamumo.
Visuomenės saugumo zonos
Dislokuoti aplink komunalines paslaugas, transporto depas ar jautrūs vyriausybės pastatai. Tai veikia kaip stiprus vaizdinis ir fizinis atgrasymas nuo terorizmo, keiksmažodžių ir graffiti, apsaugodamas tiek turtą, tiek visuomenę.
pranašumasiš 358 saugos tvoros
Pauleen
Patobulintas perimetro saugumas
Unikalus dizainas, kurio 3 - colių (76,2 mm) horizontali ir 0,5 colio (12,7 mm) vertikali diafragma yra per maža, kad rankos ir kojos būtų tinkamai sukibusios. Dėl to labai sunku ir daug laiko reikia lipti, veiksmingai atgrasant neteisėtą įrašą.
Aukščiausiasis stiprumas ir patvarumas
Pagaminta iš aukšto - tempimo plieno vielos ir suvirinta kiekvienoje sankryžoje, tinklelio skydelyje yra išskirtinių anti - pjūvių ir anti - pertraukimo savybių. Derinant su tvirtu plieno 框架 ir betoninėmis kojomis, jis sukuria didžiulį, ilgą - ilgalaikį fizinį barjerą.


Didelis matomumas ir skaidrumas
Didelis atviras tinklo plotas (daugiau nei 80%) per tvorą leidžia išvalyti aiškias, netrukdomas regėjimo linijas. Tai suteikia galimybę apsaugos darbuotojams ar vaizdo stebėjimo sistemoms lengvai stebėti abi perimetro puses, pašalinant akluosius taškus, kad įsibrovėliai galėtų paslėpti.
Mažas priežiūra ir ilgaamžiškumas
Paprastai apdaila su patvaria danga, pavyzdžiui, galvanizacija ar miltelių danga, tvora yra labai atspari korozijai, rūdims ir oro sąlygoms. Tam reikia minimalaus priežiūros per ilgą tarnavimo laiką, todėl tai kainuoja - efektyvų saugumo sprendimą.

DUK
1.Q: Ar esate gamintojas?
A: Tiksliai. Esame profesionalus aptvarų gamintojas, turintis daugiau nei dešimtmetį patirties ir esame patikrintas tiekėjas „Alibaba“.
2.Q: Ar įmanoma, kad prekės būtų pristatytos į jūrų uostą?
A: Be abejo. Artimiausias mūsų objekto jūrų uostas yra Tianjin Xingang uostas.
3.Q: Kokios yra galimos tvoros aukščio variantai?
A: Mūsų standartinis aukštis yra apie 2 metrai. Tačiau mes visiškai palaikome pasirinktinius matmenis. Tiesiog pateikite pageidaujamą ūgį ir ilgį, mes sukursime dizainą ir pasiūlysime citatą.
4.Q: Ar galėtumėte pasidalyti daugiau informacijos apie tvorą, įskaitant tikrus vaizdus ir detales?
A: Žinoma. Nesivaržykite susisiekti su mumis - Mes pateiksime išsamius brėžinius ir uždarysime - visų komponentų nuotraukas.
5.Q: Ar galima pritaikyti spalvas?
A: Tikrai. Nors mūsų populiariuose atspalviuose yra žalios, geltonos, baltos ir pilkos spalvos, mes galime sukurti bet kokią spalvą pagal jūsų specifikacijas.
Populiarus Žymos: 358 Aukštos apsaugos tvora, Kinija 358 Aukštos apsaugos tvoros gamintojai, tiekėjai, gamykla







