Produktų aprašymas:
| Produkto pavadinimas | Antiligacijos tinklelis 358 tvora |
| Paviršiaus apdorojimas | Karštai pamirkyti cinkuota, padengta PVC |
| Spalva | Žalia, pilka, visa spalva gali būti pritaikyta |
| Skydo aukštis | 1.2-4m |
| Vielos skersmuo | 3/3,5/4 mm |
| Akių atidarymas | 76,2x12,7 mm (3 "x0,5") |
| Post tipas [kvadratinis įrašas (shs)] | 60x60x2.0/2,5/3,0 mm, 80x80x2.0/2,5/3,0 mm |
| Post tipas [stačiakampis įrašas (RHS)] | 40x60x2.0/2,5/3,0 mm, 40x80x2.0/2,5/3,0 mm, 60x80x2.0/2,5/3,0 mm |
| Post tipas [„c“ įrašas] | 60x80x2.0/2,5/3,0 mm |
| PASTABA | Tvora gali būti pritaikyta jūsų reikalaujamam, jei aukščiau pateikta specifikacija jūsų netenkina. |
358 Saugumo tvora

Kas yra 358 saugos tvora
358 apsaugos tvora, dar vadinama „anti - clipb“ arba „aukšta - saugos“ tinklelis, yra plieno perimetro aptvarų rūšis, garsėjanti dėl išskirtinio stiprumo ir įsibrovimo atgrasymo. Jo pavadinimas kyla iš konkrečių akių matmenų: paprastai 3 colių (76,2 mm), 0,5 colio (12,7 mm), 8 matuoklio (4 mm) viela. Šis dizainas pasižymi labai mažomis, siauromis apertūromis, dėl kurių labai sunku įsitvirtinti ar sukibti, veiksmingai užkirsti kelią laipiojimui ir bandymams pjaustyti. Paprastai gaminamas iš cinkuoto plieno ir dažnai apdaila miltelių danga, ji yra labai atspari korozijai ir smūgiams. Dėl šių savybių tai yra standartinis pasirinkimas apsaugoti kritinę infrastruktūrą, tokią kaip kalėjimai, oro uostai, karinės įrenginiai ir komunalinės pastotės.
358 saugos tvoros pranašumas
Neprilygstamas korozijos imunitetas
Nepralaidus rūdims, drėgmei, druskai ir cheminiam priepuoliui. Išlaiko struktūrinį vientisumą atšiaurioje aplinkoje


Sustiprinta ekonominė vertė
Paprastai yra mažesnės išankstinės medžiagos ir gamybos sąnaudos nei metalo, taip pat sumažėjusios priežiūros išlaidos ir prailgintas aptarnavimo laikas.
Esminis masės sumažinimas
Siūlo žymiai mažesnį svorį, palyginti su palyginamu metalu, sumažinant transportavimo sąnaudas ir leidžia lengviau tvarkyti bei montuoti.


Išskirtinis dizaino pritaikomumas
Lengvai gaminami (išspausta/austa) įvairiais diafragmos dydžiais, formomis, storiu ir spalvomis, kad atitiktų tikslius našumą ar estetinius reikalavimus.
Būdingas cheminis atsparumas
Atsparus įvairių rūgščių, šarmų, tirpiklių ir korozinių medžiagų poveikis. Idealiai tinka reikalauti cheminio apdorojimo filtravimo ir izoliavimo pritaikymo.


Nereikšmingi priežiūros reikalavimai
Pašalina apsauginių dangų (dažų, cinkavimo) ar korozijos prevencijos poreikį. Reikia mažai priežiūros, tuo pačiu teikiant patikimą, ilgą - terminuotą našumą.


DUK
1.Q: Ar esate gamykla?
A: Taip, mes esame gamykla, gaminanti tvorą 10 metų - patikrinta gamykla „Alibaba“.
2.Q: Ar galite nusiųsti krovinį į jūrų uostą?
A: Taip, tikrai, mūsų artimiausias jūrų uostas yra Tianjin Xingang uostas.
3.Q: O kaip su ūgio tvora?
A: Aukštis yra apie 2 m, tačiau mes priimame visą pritaikytą dydį, galite mums pranešti apie aukštį ir ilgį, tada galime sukurti projektavimą ir apskaičiuoti kainas.
4.Q: Ar galiu gauti daugiau informacijos apie tvorą, pavyzdžiui, tikrąjį paveikslėlį ir aksesuarus?
A: Taip, susisiekite su mumis, mes atsiųsime jums piešimo ir detalių dalių paveikslėlius.
5.Q: Ar galite sukurti spalvą pagal mūsų prašymą?
A: Taip, mes galime, įprasta spalva yra žalia, geltona, balta, pilka, mes taip pat galime pritaikyti spalvas pagal jūsų reikalavimus.
Populiarus Žymos: „Anti Climb“ tinklelis 358 tvoros, Kinijos antiligacijos tinklas 358 tvorų gamintojai, tiekėjai, gamyklos







