Produktų aprašymas:
| Produkto pavadinimas | 358 Saugumo anti - laipiojimo tvora |
| Paviršiaus apdorojimas | Karštai pamirkyti cinkuota, padengta PVC |
| Spalva | Žalia, pilka, visa spalva gali būti pritaikyta |
| Skydo aukštis | 1.2-4m |
| Vielos skersmuo | 3/3,5/4 mm |
| Akių atidarymas | 76,2x12,7 mm (3 "x0,5") |
| Post tipas [kvadratinis įrašas (shs)] | 60x60x2.0/2,5/3,0 mm, 80x80x2.0/2,5/3,0 mm |
| Post tipas [stačiakampis įrašas (RHS)] | 40x60x2.0/2,5/3,0 mm, 40x80x2.0/2,5/3,0 mm, 60x80x2.0/2,5/3,0 mm |
| Post tipas [„c“ pranešimas] | 60x80x2.0/2,5/3,0 mm |
| PASTABA | Tvora gali būti pritaikyta jūsų reikalaujamam, jei aukščiau pateikta specifikacija jūsų netenkina. |
Mūsų 358 apsaugos tvora
Pauleen

Anti - laipiojimo dizainas
Maža tinklo diafragma (paprastai 76,2 mm x 12,7 mm arba 3 "x 0,5") leidžia neįmanoma įsigyti įsitvirtinimo ar tvirtos rankos, veiksmingai atgrasant ir atidedant įsibrovėlius, bandančius išplėsti tvorą.

Didelis stiprumas ir tvirtumas
Tvora yra pagaminta iš sunkaus - matuoklio vielos (dažnai 6 mm arba 8 mm storio) ir suvirinama kiekvienoje sankryžoje, sukuriant ypač tvirtą ir nekilnojamąjį skydelį, kuris gali atlaikyti reikšmingą smūgio jėgas.

Aukščiausias patvarumas ir ilgaamžiškumas
Pagaminta iš aukšto - tempimo plieno ir beveik visada karštas - dip cinkuotas, jis siūlo išskirtinį atsparumą korozijai, rūdims ir oro sąlygoms, užtikrinant ilgą tarnavimo laiką su minimalia priežiūra.

„Tameper & Cut“ atsparūs
Dėl mažo tinklo dydžio ir storų laidų stiprumo jis yra nepaprastai sudėtingas, o laikas - sunaudoja pjaustyti standartiniais rankiniais įrankiais, tokiais kaip varžtų pjaustytuvai, užtikrinant aukštą fizinio saugumo lygį.

Puikus matomumas ir skaidrumas
Skirtingai nuo kietųjų barjerų, atviro tinklo konstrukcija per tvorą leidžia aiškiai pamatyti. Tai leidžia apsaugos darbuotojams stebėti abi perimetro puses, pašalinant akluosius taškus, kad įsibrovėliai galėtų paslėpti.

Estetiškai malonus saugumas
Nors jis yra labai funkcionalus, jo tvarkingas ir vienodas modelis yra labiau vizualiai patrauklesnis nei daugelis kitų aukštų - saugių tvorų, tokių kaip spygliuota viela ar palisade, todėl ji yra tinkama miesto ir viešosioms erdvėms.


DUK
1.Q: Ar esate gamintojas?
A: Teisingai, mes dirbame kaip aptvarų gamybos įmonė, turinti dešimties metų patirtį. Mes taip pat esame patikrintas tiekėjas „Alibaba“.
2.Q: Ar įmanoma pasirūpinti pristatymu į jūrų uostą?
A: Absoliučiai. Artimiausias mūsų pristatymo prievadas yra Tianjin Xingang uostas.
3.Q: Kokios yra galimos tvoros aukščio variantai?
A: Standartinis aukštis yra maždaug 2 metrai, nors mes siūlome visišką pritaikymą. Tiesiog informuokite mus apie norimą ūgį ir ilgį, ir mes paruošime dizainą kartu su kainų įvertinimu.
4.Q: Ar galėtumėte pateikti papildomos informacijos apie tvorą, įskaitant faktinius vaizdus ir komponentų detales?
A: Be abejo. Nesivaržykite susisiekti su mumis -, mes pasidalysime išsamiais įvairių dalių brėžiniais ir nuotraukomis.
5.Q: Ar galima pritaikyti spalvas?
A: Taip, mes priimame pasirinktines spalvų užklausas. Nors bendros parinktys apima žalią, geltoną, baltą ir pilką, mes taip pat galime atitikti specifinius spalvų reikalavimus.
Populiarus Žymos: 358 Saugumo anti - laipiojimo tvora, Kinija 358 Saugumo anti - laipiojimo tvorų gamintojai, tiekėjai, gamyklos







